NORDIC WALKING NA RECEPTĘ ZA DARMO

2019-05-17 10:47:39

Zapraszamy na bezpłatne treningi nornic walking, które odbywają się pod nazwą „Nordic Walking na Receptę”, a objęte są patronatem kardiologa prof. dr hab. med. Grzegorza Raczaka.

 

Certyfikowani trenerzy z Polskiej Federacji Nordic Walking podczas grupowych zajęć na świeżym powietrzu prezentują uczestnikom podstawowe techniki marszu z kijami i czuwają nad poprawnym wykonywaniem ćwiczeń. W każdy wtorek o godzinie 18.00 prowadzą trwające godzinę treningi, poprzedzone krótką rozgrzewką. Udział w nich może wziąć każdy bez względu na wiek, formę czy doświadczenie. Treningi są przeznaczone dla wszystkich, którzy uprawiają nordic walking lub chcą dopiero rozpocząć przygodę „z kijami”.

 

- Cieszymy się z ogromnego wzrostu zainteresowania nordic walking. Jednak na co dzień obserwujemy, że wiele osób maszeruje nieprawidłowo. Tymczasem kluczem do zdrowego, efektywnego treningu jest technika. Jej opanowanie nie jest trudne, wymaga jednak obecności wykwalifikowanego instruktora, który wskaże i skoryguje popełniane błędy -  mówi Robert Brzeziński z Polskiej Federacji Nordic Walking.

 

Termin: każdy wtorek od 14 maja do 27 sierpnia o  godz. 18:00.

Miejsce: przy wejściu do lasu od ul. Juraty.

Ważne! Zabierz swoje kije! Zwróć uwagę, by używać kijków do nornic walkingu, a nie kijków do trekingu.

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas