Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jacek Grembocki dyrektorem sportowym sekcji piłki nożnej Olimpii

2016-01-25 11:35:16

Na ostatnim zebraniu Zarządu Olimpii Osowa podjęto bardzo ważną decyzję a mianowicie wybrano nowego dyrektora sportowego sekcji piłkarskiej klubu. Został nim Jacek Grębocki.

 

Nowym dyrektorem sportowym do spraw piłki nożnej został obecny trener drużyny seniorów pan Jacek Grembocki,. Pan Jacek postanowił mocniej zaangażować się w Olimpię Osowa i poza trenowaniem chce też nam pomóc w inny sposób. Od dzisiaj trener Grembocki z ramienia zarządu będzie całkowicie kierował wszystkimi drużynami piłkarskimi naszego klubu. Jednocześnie podjęto decyzje że do końca sezonu trenerem drużyny seniorów pozostaje pan Jacek. Jest to dobra wiadomość dla naszego klubu a szczególnie dla drużyny seniorów, znając zaangażowanie trenera Grembockiego w to co robi można mieć nadzieję, że warunki istniejące w klubie w znaczny sposób się poprawią.  

 

Jacek Grębocki - (ur. 10 marca 1965 w Gdańsku) – polski piłkarz, obrońca. Długoletni zawodnik Lechii Gdańsk i Górnika Zabrze.Trener wielu klubów, m. in. Polonii Warszawa.

reprezentacji Polski debiutował 18 marca 1987 w meczu z Finlandią, ostatni raz zagrał w 1994. Łącznie w biało-czerwonych barwach rozegrał 7 spotkań.

 

Jest wychowankiem Lechii i w tej drużynie debiutował w seniorskiej piłce. W 1983 Lechia zdobyła Puchar Polskijako zaledwie III ligowiec, a Grembocki zagrał w meczu finałowym. Wystąpił również w spotkaniach zJuventusem w ramach Pucharu Zdobywców Pucharów i znalazł się wśród zwycięzców Superpucharu Polski. Z Lechią awansował do ekstraklasy.

Piłkarzem Górnika został w 1986 i jego barw bronił przez 9 sezonów. Dwukrotnie zdobył tytuł mistrza Polski (1987, 1988). Wiosną 1995 grał w Petrochemii Płock, jesienią w Lechii, potem wyjechał za granicę (Wenezuela,Niemcy). Po powrocie do kraju ponownie trafił do Lechii, karierę - także jako grający trener - kontynuował w zespołach z niższych klas rozgrywkowych.

Trener Cartusii Kartuzy, Olimpii Osowa (Gdańsk), Orła Trąbki Wielkie, Znicza Pruszków oraz Polonii Warszawa. Ostatnio trener Bałtyku Gdynia, a obecnie Amatora Kiełpino i KS Chwaszczyno (juniorzy).

Darek

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas